First lot Previous lot Lot 311 from 986 Next lot Last lot
Lot nr:311
Book nr:33666
Author:RATINCKX, Joseph (1860-1937)
Title:Jacob Van Maerlant
Description:Aquarel op papier, 24,5 x 17 cm, gesigneerd rechts onder. Op de keerzijde opgedragen door de kunstenaar aan Doctoor de Wolf. Vergulde lijst
Price:€260 - €320
Sellingprice:€320
First lot Previous lot ... 307 | 308 | 309 | 310 | 311 | 312 | 313 | 314 | 315 ... Next lot Last lot