First lot Previous lot Lot 310 from 986 Next lot Last lot
Lot nr:310
Book nr:33648
Author:GEUDENS, Albert (1869-1949)
Title:Keuken van het Gruuthuse
Description:Olie op paneel, 32 x 41 cm, gesigneerd links onder. Vergulde rijk gesculpteerde lijst
Price:€180 - €280
Sellingprice:€240
First lot Previous lot ... 306 | 307 | 308 | 309 | 310 | 311 | 312 | 313 | 314 ... Next lot Last lot