First lot Previous lot Lot 309 from 986 Next lot Last lot
Lot nr:309
Book nr:33252
Author:GAREMYN, Jan A. (1712-1799)
Title:Les musiciens ambulants
Description:Olie op doek (45 x 62 cm), titel en monogram van Garemyn in het midden onderaan. Ingelijst in een zwarte lijst met gouden randje uit de tijd. Goed bewaard zonder zichtbare restauratie
Note:Het tafereel stelt drie figuren voor die rondgaan met een ster om te zingen voor Driekoningen. Garemijn specialiseerde zich in de kleurrijke weergave van het volkse dagelijkse leven zoals hij het rondom zich zag. Als directeur van de academie (1765) van Brugge was Garemijn ook leraar voor het tekenen naar het naakt mannelijk model. Garemijn was een zeer productieve kunstenaar van wie het devies was 'Nulla dies sine linea'
Price:€3000 - €4000
First lot Previous lot ... 305 | 306 | 307 | 308 | 309 | 310 | 311 | 312 | 313 ... Next lot Last lot