First lot Previous lot Lot 302 from 986 Next lot Last lot
Lot nr:302
Book nr:32665
Author:[ANONIEM]
Title:Dokter bij zittende patiŽnt
Description:Olie op doek (30 x 24 cm), anoniem, Vlaams (?), 18de eeuw (?). Ingelijst in vergulde lijst met rijke ornamenten
Note:Verzameling dr. L. Spyckerelle, Roeselare
Price:€200 - €300
First lot Previous lot ... 298 | 299 | 300 | 301 | 302 | 303 | 304 | 305 | 306 ... Next lot Last lot