First lot Previous lot Lot 295 from 987 Next lot Last lot
Lot nr:295
Book nr:33640
Author:WOLVENS, H.V. (1896-1977)
Title:Figuren zittende op bankjes
Description:Twee tekeningen in inkt op papier, 16,5 x 19 cm en 13 x 17,5 cm, beide gesigneerd rechts onder. In passe-partout, achter glas, ingelijst
Price:€180 - €240
Sellingprice:€180
First lot Previous lot ... 291 | 292 | 293 | 294 | 295 | 296 | 297 | 298 | 299 ... Next lot Last lot