First lot Previous lot Lot 291 from 987 Next lot Last lot
Lot nr:291
Book nr:33256
Author:VAN ACKER, Flori (1858-1940)
Title:Verzameling van 14 tekeningen i.v.m. met Brugge
Description:1. Twee potloodtekeningen (10 x 13.5, 11 x 17.5 cm getekend rechts onder) met zichtjes Brugge. 2. 4 pentekeningen (alles getekend door FVA) i.v.m. Brugse poorten (Kruispoort enz). 3. Sanguine tekening op blauw papier, getekend links boven. 4. Potloodtekening 'Buurtpraatje' (9.5 x 13 cm), get. midden rechts. 5. 3 schetsen in chinese inkt op kalkpapier met zichten Brugse poorten. 6. Drie schetsen in chinese inkt (2) gemonteerd op één blad en houtskool (17 x 26.5 cm) met studies i.v.m. met Sint Donaas en op keerzijde van houtskool een tekening 'de maagd van Brugge (Jeanne van Eyck)'. 7. Tekening in potlood en chinese inkt van Middeleeuwse dame met in achtergrond oorlogstoestel. Bijgevoegd: 15 proefdrukken voor boeken i.v.m. Brugge, waarvan één met aquarel ingekleurd door Flori Van Acker (29)
Price:€400 - €600
Sellingprice:€750
First lot Previous lot ... 287 | 288 | 289 | 290 | 291 | 292 | 293 | 294 | 295 ... Next lot Last lot