First lot Previous lot Lot 289 from 987 Next lot Last lot
Lot nr:289
Book nr:33255
Author:VAN ACKER, Flori (1858-1940)
Title:Schets voor het portret van Graaf Gustaaf Herwyn voor de H. Bloed kapel in Brugge
Description:Tekening en aquarel (27 x 22.5 cm), getekend rechts onder
Note:Volgens nota was Graaf Gustave Herwyn (1843-1929) de grote promotor van de hernieuwing van de H. Bloedprocessie in het jubeljaar 1900. Kunstschilder Flori Van Acker kreeg toen de opdracht van de Confrérie om alle kostuums, rekwisieten en praalwagens uit te tekenen
Price:€140 - €220
Sellingprice:€220
First lot Previous lot ... 285 | 286 | 287 | 288 | 289 | 290 | 291 | 292 | 293 ... Next lot Last lot