First lot Previous lot Lot 288 from 986 Next lot Last lot
Lot nr:288
Book nr:33263
Author:VAN ACKER, Flori (1858-1940)
Title:Projet pour le manteau de cheminée de Mr. Barthels
Description:Mooie aquarel (21 x 26 cm) met zicht van het Minnewater te Brugge in een rijk kader in art-nouveau stijl. Getekend rechts onder. Bijgevoegd: Ontwerptekening (13.5 x 21 cm) in chinese inkt voor 'Uit jonsten versa, société des amis des musées'. Bijgevoegd: Affiche 'De Hanze, samenwerkende vennootschap, Brugge' in chromolithografie (47 x 34 cm), met wat scheurtjes; Affiche 'Exposition d'art ancien et de dentelles', chromolitho (33 x 25 cm) uit 1905 - daarbij een drukproef met andere tekst (uniek ?); Affiche in litho (28 x 22 cm) voor 'Concert der Karel Verschelde's vrienden, 16.11.1887' door K. van de Vyvere, Brugge; 18 andere documenten oa postkaarten (6), programma Sint Idesbald (1896), foto's (2), enz (24)
Price:€240 - €360
Sellingprice:€260
First lot Previous lot ... 284 | 285 | 286 | 287 | 288 | 289 | 290 | 291 | 292 ... Next lot Last lot