First lot Previous lot Lot 281 from 986 Next lot Last lot
Lot nr:281
Book nr:33526
Author:STREBELLE, Rodolphe (1880-1959)
Title:Nieuwpoort (1935)
Description:Aquarelle (35 x 44 cm), signé en bas à droite. Cadre
Price:€500 - €700
First lot Previous lot ... 277 | 278 | 279 | 280 | 281 | 282 | 283 | 284 | 285 ... Next lot Last lot