First lot Previous lot Lot 274 from 986 Next lot Last lot
Lot nr:274
Book nr:33672
Author:ROMMELAERE, Emile (1873-1961)
Title:Brugs vrouwtje met wit kapje in interieur - 1904
Description:Olie op paneel, 31,5 x 22,5 cm, gesigneerd links onder en opgedragen 'aan den vriend Leopold van harte'. Ingelijst
Price:€280 - €360
Sellingprice:€320
First lot Previous lot ... 270 | 271 | 272 | 273 | 274 | 275 | 276 | 277 | 278 ... Next lot Last lot