First lot Previous lot Lot 270 from 987 Next lot Last lot
Lot nr:270
Book nr:32650
Author:PEISER, Kurt (1887-1962)
Title:'Elargissement de canal'
Description:Ets (29.5 x 22.5 cm) op japans papier, getekend rechts onder in potlood, links titel en nummer (9/100). Ingelijst
Price:€80 - €120
Sellingprice:€80
First lot Previous lot ... 266 | 267 | 268 | 269 | 270 | 271 | 272 | 273 | 274 ... Next lot Last lot