First lot Previous lot Lot 254 from 986 Next lot Last lot
Lot nr:254
Book nr:33652
Author:KONOPA, Rudolf (1864-1938)
Title:Fonzaso - 1918
Description:Gouache (53,5 x 46,5 cm), gesigneerd rechts onder. Ingelijst
Price:€120 - €180
Sellingprice:€120
First lot Previous lot ... 250 | 251 | 252 | 253 | 254 | 255 | 256 | 257 | 258 ... Next lot Last lot