First lot Previous lot Lot 249 from 986 Next lot Last lot
Lot nr:249
Book nr:32677
Author:HEINS, Armand
Title:Verzameling van één gehoogde tekening, aquarel en twee etsen
Description:1. 'Les taillis' in Sint Martens Lathem (1916) met opdracht van Heins. 2. 'Dorpszicht', niet gesigneerd. 3. 'Lionceaux de Nubie'. Ets (8 x 11.5 cm), getekend (Cat. nr. 70). 4. 'Beren'. Ets (11 x 21 cm), getekend rechts onder, gemonteerd op karton. Bijgevoegd: A. Heins (1856-1938'. Cat. museum voor volkskunde Gent (1969) met brief conservator (5)
Price:€70 - €90
Sellingprice:€80