First lot Previous lot Lot 247 from 987 Next lot Last lot
Lot nr:247
Book nr:32657
Author:GEVAERT, Edgard (1891-1965)
Title:Landschap met schelpen, vissen en vogels (1956)
Description:Olie op doek (50 x 75 cm), getekend en gedateerd rechts onder. Ingelijst
Note:Ref. Tentoonstelling 'Lathemse kunst voor 1940' (1989)
Price:€400 - €600
Sellingprice:€900
First lot Previous lot ... 243 | 244 | 245 | 246 | 247 | 248 | 249 | 250 | 251 ... Next lot Last lot