First lot Previous lot Lot 246 from 987 Next lot Last lot
Lot nr:246
Book nr:33679
Author:FONTEYNE, Jules (1878-1964)
Title:Verzameling tekeningen met ontwerpen voor juwelen en schalen
Description:24 schetsen, verschillende formaten, in inkt en aquarel. Prachtige Art nouveau ontwerpen met hagedisjes, naakten, vissen, vogels. Bijgevoegd: 10 andere schetsen, van figuren.
+ 2 getypte brieven aan Jules Fonteyne (oktober 1937), met hoofding van Museums & Fine Art Galleries Brighton
Price:€280 - €360
Sellingprice:€360