First lot Previous lot Lot 245 from 986 Next lot Last lot
Lot nr:245
Book nr:33668
Author:FONTEYNE, Jules (1878-1964)
Title:Twee Brugse vrouwtjes
Description:Gekleurde ets, links een kantwerkster, 23 x 18 cm, gesigneerd in potlood rechts onder.
Bijgevoegd: idem. Man et luster in een atelier. Ets, 24 x 20 cm, gesigneerd in potlood rechts onder.
+ idem. Oud vrouwtje. Ets, 28 x 17,5 cm, Latere afdruk (met vervalste handtekening?) (samen: 3)
Price:€180 - €240
First lot Previous lot ... 241 | 242 | 243 | 244 | 245 | 246 | 247 | 248 | 249 ... Next lot Last lot