First lot Previous lot Lot 244 from 986 Next lot Last lot
Lot nr:244
Book nr:33682
Author:FONTEYNE, Jules (1878-1964)
Title:Drie begijnen aan tafel
Description:Handgekleurde houtsnede (14 x 12 cm), getekend rechts onder, genummerd (3/40) links onder. Ingelijst in verguld lijstje
Price:€80 - €140
Sellingprice:€140
First lot Previous lot ... 240 | 241 | 242 | 243 | 244 | 245 | 246 | 247 | 248 ... Next lot Last lot