First lot Previous lot Lot 242 from 986 Next lot Last lot
Lot nr:242
Book nr:33166
Author:DE BRUYCKER, Jules (1870-1945)
Title:Jongeling
Description:Potloodtekening (49 x 34 cm), getekend door de kunstenaar rechts onder en gedateerd 1935. Links onder titel 'Jongeling'. Ingelijst door Schleiper & Fils, Brussel
Price:€1800 - €2600
Sellingprice:€2000