First lot Previous lot Lot 241 from 986 Next lot Last lot
Lot nr:241
Book nr:32646
Author:DE BRUYCKER, Jules (1870-1945)
Title:Fêtes populaires à Bruxelles (1928)
Description:Ets (42 x 37 cm), getekend rechts onder, genummerd 40/100. Titel links onder in potlood. Met vlekjes. Ingelijst in de tijd. Goede afdruk Bijgevoegd: 'Marché (1932)', kopergravure (14 x 18 cm); Le Roy nr. 178.
Note:Le Roy nr. 149 (Etat définitif)
Price:€340 - €450
Sellingprice:€750
First lot Previous lot ... 237 | 238 | 239 | 240 | 241 | 242 | 243 | 244 | 245 ... Next lot Last lot