First lot Previous lot Lot 239 from 987 Next lot Last lot
Lot nr:239
Book nr:33564
Author:CORNEILLE (1922-2010)
Title:Twee vrouwen, kat en vogel - 1991
Description:Kleurenlithografie, 30 x 40 cm, genummerd 70/300, gesigneerd rechts onder. Ingelijst achter glas
Price:€140 - €200
First lot Previous lot ... 235 | 236 | 237 | 238 | 239 | 240 | 241 | 242 | 243 ... Next lot Last lot