First lot Previous lot Lot 238 from 987 Next lot Last lot
Lot nr:238
Book nr:33563
Author:COBBAERT, Jan (1909-1995)
Title:Zonder titel
Description:Kleurenlithografie, 43 x 61 cm, Genummerd 70/300. Gesigneerd in potlood rechts onder. Ingelijst achter glas
Price:€100 - €140