First lot Previous lot Lot 234 from 987 Next lot Last lot
Lot nr:234
Book nr:33489
Author:CARION, Jane (1892-1945)
Title:Ontwerp medaillon 'De Uil'
Description:Aquarel (47 x 46 cm) uit 1922. Getekend J.C. links onder. Ingelijst
Note:Tentoongesteld op retrospectieve te Nieuwpoort (15/9-1/10/2017) in de Stadshalle. Folder bijgevoegd
Price:€280 - €360
First lot Previous lot ... 230 | 231 | 232 | 233 | 234 | 235 | 236 | 237 | 238 ... Next lot Last lot