First lot Previous lot Lot 233 from 987 Next lot Last lot
Lot nr:233
Book nr:33488
Author:CARION, Jane (1892-1945)
Title:Moeder en kind aan zee
Description:Aquarel (56 x 98 cm) met ontwerp voor affiche 'A nos morts (1922)'. Getekend J.C. links onder. Ingelijst
Note:Tentoongesteld op retrospectieve te Nieuwpoort (15/9-1/10/2017) in de Stadshalle. Folder bijgevoegd
Price:€360 - €450
First lot Previous lot ... 229 | 230 | 231 | 232 | 233 | 234 | 235 | 236 | 237 ... Next lot Last lot