First lot Previous lot Lot 232 from 987 Next lot Last lot
Lot nr:232
Book nr:33486
Author:CARION, Jane (1892-1945)
Title:La peinture décorative
Description:Aquarel (34 x 52 cm), getekend rechts boven 'J.C.) uit 1922. Ingelijst.
Note:Tentoongesteld op de Retrospective J. Carion te Nieuwpoort (16/9-1/10/2017) in de Stadshalle. Folder bijgevoegd.
Price:€300 - €400
First lot Previous lot ... 228 | 229 | 230 | 231 | 232 | 233 | 234 | 235 | 236 ... Next lot Last lot