First lot Previous lot Lot 224 from 987 Next lot Last lot
Lot nr:224
Book nr:33050
Author:[REINAART] WILLEMS, J.F. (ed.)
Title:Reinaert de Vos, episch fabeldicht van de twaelfde en dertiende eeuw met aenmerkingen en ophelderingen
Town:Gent
Publisher:Gyselynck
Year:1836
Description:In-8°, lxvii, 352, [1] pp, met lithografische platen b.t. (chine collé) Enkele roestvlekjes. Crèmekleurig perkaline, voorste scharnier zwak, onafgesneden, originele kaften bewaard.
Bijgevoegd: Stijn STREUVELS. Reinaert de Vos, opgeluisterd met teekeningen door Gustaaf van de WOESTIJNE. Amsterdam, Veen, 1911. In-4°, 200 pp, ill. Roestvlekjes. Uitgeversband in vol linnen. Ref. Roemans - Van Assche W.17. + IDEM. Reinaert de Vos voor de Vierschaar, opgeluisterd met teekeningen door Gustaaf van de Woestijne. Gent, Van Rysselberghe & Rombaut, [1926]. Tweede druk, genaaid. Ref. Roemans - Van Assche W.21 (samen: 3)
Price:€80 - €120
Sellingprice:€50
First lot Previous lot ... 220 | 221 | 222 | 223 | 224 | 225 | 226 | 227 | 228 ... Next lot Last lot