First lot Previous lot Lot 182 from 987 Next lot Last lot
Lot nr:182
Book nr:33023
Author:DE RIDDER, André
Title:Kerstvertellingen uit Vlaanderen. Naverteld door André De Ridder. Geïllustreerd door Jean de Bosschère
Publisher:Van Holkema & Warendorf
Year:1919
Description:In-4°, 204 pp. Rijk geïllustreerd met houtgravures en 12 platen in kleur door Jean de Bosschère. Gebonden in blauw linnen, onafgesneden, voorplat met vergulde letters, kop verguld, mooie schutbladen. Van dit werk zijn 550 genummerde exemplaren gedrukt, waarvan 10 op japans papier. Dit is exemplaar n°204.
Bijgevoegd: Douze Noëls Anciens Harmonisés Par P. Busschaert. Bruges, Société de Saint Augustin, 1886. In-4°, muziekdruk versierd met chromolitho's. Kartonnage + Douze Noëls Anciens. Troisième série. Desclée de Brouwer, s.d. In-4°, geïllustreerde kartonnage, mooie schutbladen + Camille MELLOY. L'âne de Bethléem, ill. en couleurs de Jeanne Hebbelynck. Paris, Desclée de Brouwer, [1936]. Klein in-4°, kartonnage. + Pierre de LATIL. Noël, la plus belle histoire du monde. Paris, éds. de l'Arc, (1947). In-4°, met kleurill. door Igor Arnstam. + 2 andere katholieke jeugdboeken (samen: 7)
Price:€60 - €100
Sellingprice:€60
First lot Previous lot ... 178 | 179 | 180 | 181 | 182 | 183 | 184 | 185 | 186 ... Next lot Last lot