First lot Previous lot Lot 180 from 987 Next lot Last lot
Lot nr:180
Book nr:33021
Author:CRAMER, Rie (ill.) - ROGGEVEEN, Leonard
Title:De Schone Slaapster in het bos / Sneeuwwitje/ Klein Duimpje/ Hans en Grietje / De Gelaarsde Kat/ Assepoester/ De Gouden Gans
Town:'s-Gravenhage
Publisher:G.B. van Goor zonen
Year:[1937]
Description:7 (van 8) vol. in 4░ oblong, reeks met kleurplaten van Rie Cramer. zonder 'Roodkapje'. Kartonnages met linnen rug. Met ge´llustreerde sierrand op de voorkant gesigneerd door Hans Borrebach.
Bijgevoegd: Mei, bloeimaand. Tekeningen en versjes van Rie Cramer. 's-Gravenhage, G.B. van Goor zonen, [1939]. 4░, met platen in kleur, kartonnage.
+ C.M. van HILLE-GAERTH╔. Zomerland, illustraties van Rie Cramer. Rotterdam, ervan wed. J. van Nelle, [ca. 1926]. 4░, met platen in kleur, soft cover.
+ 't Jaartje rond, versjes van Martien Beversluis ; met platen van Freddie Langeler. Alkmaar, gebr. Kluitman, [1928]. 4░, met platen in kleur. Kartonnage. + RABINDRANATH TAGORE. De brief van den koning. In-8░, vertaald door Henri Borel; met illustraties door Rie CRAMER (kleurplaten b.t.) + 1 andere (samen: 12)
Price:€60 - €90
Sellingprice:€90
First lot Previous lot ... 176 | 177 | 178 | 179 | 180 | 181 | 182 | 183 | 184 ... Next lot Last lot