First lot Previous lot Lot 179 from 987 Next lot Last lot
Lot nr:179
Book nr:33052
Author:[CANTRÉ] VAN DE WOESTIJNE, Karel
Title:De nieuwe Esopet met teekeningen van Jozef Cantré
Publisher:De Sikkel
Year:1933
Description:In-4°, ill., genaaid. Bijgevoegd: BOEKENOOGEN. Raadsels, illustraties van Nelly BODENHEIM. Amsterdam, S.L. van Looy, [1902]. In-4° oblong, ill. in kleur. Orig. kartonnage, linnen rug. + C. Joh. KIEVIET. Kleine Olle en zijn Ekster. Amsterdam, C.L.G. Veldt, 1911. In-4° oblong, tweede druk, met 18 platen in kleur. Orig. kartonnage + Margot VOS. Meiregen, een bundel kinderverzen, prenten van Raoul HYNCKES. Amsterdam, Querido, 1925. In-8°, 62 pp, orig. kartonnage, rug in linnen. + Tijl Uilenspiegel. Op rijm gezet door Jan Bresser, met prenten van Frans Hamer. Orig. kartonnage (samen: 5)
Price:€90 - €180
Sellingprice:€90
First lot Previous lot ... 175 | 176 | 177 | 178 | 179 | 180 | 181 | 182 | 183 ... Next lot Last lot