First lot Previous lot Lot 138 from 987 Next lot Last lot
Lot nr:138
Book nr:33149
Author:[RAVEEL, Roger] - JOORIS, Roland
Title:Een vierkant op het einde van de zomer
Town:Aalst
Publisher:Uitgeverij Hooft
Year:1974
Description:In-folio (40 x 30 cm), acht gedichten van Roland Jooris en VIER LITHOGRAFIEËN in frisse kleuren van ROGER RAVEEL allen getekend en gen. door de kunstenaar in potlood en ingelijst in 4 vergulde kaders. Derde deel in Hoofts Bibliofiele Serie. Gezet in 18 punt Bembo Romein, gedrukt op Hahnemühle Bütten 300 gr. De oplage bestaat uit 50 genummerde exemplaren + X auteursexemplaren. Dit is nummer 29/50 met handtekening van auteur en kunstenaar in potlood onder colofon. Witte portfolio
Price:€1400 - €2200
Sellingprice:€1700
First lot Previous lot ... 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 ... Next lot Last lot