First lot Previous lot Lot 129 from 987 Next lot Last lot
Lot nr:129
Book nr:33079
Author:[MASEREEL, Frans] - TEIRLINCK, Herman
Title:De vertraagde film - De ekster op de galg
Publisher:De Sikkel
Year:1927
Description:2 vol. in-4, met orig. houtsneden van F. MASEREEL. Exemplaren n 644 en 227 op Satin Surfaced (tot. oplage 700 ex.). Orig. gell. uitg. kaften. Bijgevoegd: Stefan ZWEIG. Dwang. 's Gravenhage, Prometheus, 1923. In-12, 86 pp, met 10 houtsneden van MASEREEL. Orig. rode uitgeverskaft, achterplat afgebroken. + Romain ROLLAND. De opstand der machines of het losgebroken intellect. Amsterdam, Wereldbibliotheek, (1949). In-12, 133 pp, met ill. van MASEREEL. Uitgeverskartonnage. (samen: 4)
Price:€120 - €180
Sellingprice:€120
First lot Previous lot ... 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 ... Next lot Last lot