First lot Previous lot Lot 85 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:85
Book nr:32488
Author:POORTENAAR, Jan
Title:Van prenten en platen, de grafische technieken in voorbeelden, afbeeldingen en beschrijving
Town:Naarden
Publisher:"In den Toren"
Year:z.d.
Description:In-8°, ill., vierde druk. Gebonden. Bijgevoegd: idem. Boekkunst en grafiek. Antwerpen, De Sikkel, [1934]. In-4°, met talrijke ill. en platen. Gebonden + idem. Hollandsche etsers van de Gouden Eeuw. Naarden, "In den Toren", 1938. Tweede druk. In-8°, met 100 ill., linnen band. + Albrecht Dürer 1471 bis 1528 - das gesamte graphische Werk, Druckgraphik. Rogner & Bernhard, 1971. 2 vol. in-8°, groene linnen banden, zonder stofwikkels + Johan SCHWENCKE. Bibliographie en andere gegevens over het Nederlandsche exlibris. Maastricht, Boostens & Stols, 1933. In-8°, beperkte oplage van 375 ex. Genaaid. + idem. Het rijk der grafische kunst. Amsterdam, Wereld-Bibliotheek, 1951. In-8°, ill., linnen band + idem. Het beeld van het Nederlandsche exlibris 1880-1960. Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1960. In-8°, ill. linnen band + H.G.J. SCHELLING. Met burijn en guts. Utrecht, De Haan, 1946. In-8°, ill., gebonden + 6 andere (samen: 15)
Note:Herkomst: Augustijns Instituut, Eindhoven
Price:€60 - €90
First lot Previous lot ... 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 ... Next lot Last lot