First lot Previous lot Lot 80 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:80
Book nr:32513
Author:[FACSIMILE]
Title:De Meester van Maria van Bourgondië, een getijdenboek voor Engelbert van Nassau
Town:Utrecht/Antwerpen
Publisher:het Spectrum
Year:1971
Description:13,6 x 9,4 cm, [192] pp, reproductie van ms. Douce 219-220 uit de Bodleian Library. Inleiding en toelichting door J.J.G. Alexander. Gebonden in donkergroen leder, rug en platten versierd met goud, in een geīllustreerde beschermetui.
Bijgevoegd: De Koningen-Bibliofielen. Catalogus Europalia 85 Espaņa. 28 cm, 224 pp, ill. in kleur en z/w, genaaid.
+ Karolingische Miniaturen. Utrecht, het Spectrum, 1977. 28,3 cm, 126 pp, met 48 platen in kleur. Inleiding van Florentine Mütherich, toelichting van Joachim Gaehde. Linnen band en stofwikkel. + J.H.A. ENGELBREGT. Het Utrecht Psalterium, een eeuw wetenschappelijke bestudering. Utrecht, Haentjens, Dekker & Gumbert, 1964. In-8°, genaaid. (samen: 4)
Note:Herkomst: Augustijns Instituut, Eindhoven
Price:€50 - €70
Sellingprice:€50