First lot Previous lot Lot 8 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:8
Book nr:32505
Author:BIERENS DE HAAN
Title:Het houtsnijwerk in Nederland tijdens de Gothiek en de Renaissance. Met een voorwoord van dr. Jan Kalf
Town:'s-Gravenhage
Publisher:Martinus Nijhoff
Year:1921
Description:In-4, 183 pp, titel in rood en zwart, met 210 afbeeldingen op 155 platen. Weinig roestvlekjes. Ingebonden, linnen band met goudopdruk.
Bijgevoegd: K. SLUYTERMAN. Huisraad en binnenhuis in Nederland in vroegere eeuwen. s-Gravenhage, Nijhoff, 1918. In-4, met 435 ill. Gebonden, achterste scharnier gebroken + Dr. Elisabeth NEURDENBURG. De zeventiende eeuwsche beeldhouwkunst in de noordelijke Nederlanden. Amsterdam, Meulenhoff, 1948. In-4, ill., gebonden + Anne BERENDSEN. Het Meubel, van Gothiek tot Biedermeier. Utrecht, De Haan, 1949. In-4, derde druk, ill., linnen band + De Koorbanken Van Oirschot. Eindhoven, "De Pelgrim", 1941. Met foto's van Martien Coppens. Linnen band + 4 andere (samen: 9)
Note:Herkomst: Augustijns Instituut, Eindhoven
Price:€70 - €100