First lot Previous lot Lot 716 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:716
Book nr:32524
Author:MUNTING, Abraham
Title:Waare oeffening der planten, waar in de rechte aart, natuire, en verborgene eigenschappen der boomen, heesteren, kruiden, ende bloemen, door een veeljaarige onderzoekinge, zelfs gevonden
Town:Leeuwarden
Publisher:Henrik Rintjes
Year:1671
Description:In-4, [72]; 1-100 - [8]; 101-210; [6]; 211-652; [34] pp, uitv. gegrav. titelprent (marge hersteld), compleet met 40 gravures b.t. waarvan enkele deels ingekleurd. Zonder blad in het voorwerk (valse titel met op verso uitleg van de allegorische titel). Perkamentband uit de tijd, iets vervuild
Note:Cf. Nissen BBI 1430 (dit is een andere oplage van de Amsterdam-ed. van 1672). Heraldisch ex libris de Kerchove de Denterghem
Price:€400 - €600
First lot Previous lot ... 712 | 713 | 714 | 715 | 716 | 717 | 718 | 719 | 720 ... Next lot Last lot