First lot Previous lot Lot 71 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:71
Book nr:32514
Author:WIJNGAERT, Frank van den
Title:De moderne Vlaamse houtsnijkunst
Town:Anwerpen-Santpoort
Publisher:De Sikkel - Mees
Year:1927
Description:In-folio (38 x 25,5 cm), 131 pp. Met een voorwoord van Just Havelaar en 84 originele houtsneden: Frans Masereel (5x), Joris Minne (22x), Henri van Straten (18x), Jan Fr. Cantré (11x), Jozef Cantré (14x), Gustaaf De Smet (2x), Fritz van den Berghe). Beperkte oplage, n° 128/500. Weinig roestvlekjes. Oorspronkelijke linnen band met opdruk
Note:Herkomst: Augustijns Instituut, Eindhoven
Price:€120 - €180
Sellingprice:€220
First lot Previous lot ... 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 ... Next lot Last lot