First lot Previous lot Lot 682 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:682
Book nr:31411
Author:KAMPEN, N.G. van
Title:Griekenland en Europisch Turkije volgens de nieuwste ontdekkingen
Town:Haarlem
Publisher:erven F. Bohn
Year:1837
Description:In-8, xvi-410 pp, met frontisp. en 2 platen b.t. (Veelwaard). Magnifieke prijsband in vol glanzend kalfsleder met verguld wapenschild (Middelburg) op voor- en achterplat, vergulde rolstempel rond de platten, gele sneden. Perfect bewaard
Note:Ref. Storm van Leeuwen, Dutch Decorated Bookbinding IIB, p. 559, F. "Middelburg switched to calf in the early nineteenth century"
Price:€220 - €300
Sellingprice:€350
First lot Previous lot ... 678 | 679 | 680 | 681 | 682 | 683 | 684 | 685 | 686 ... Next lot Last lot