First lot Previous lot Lot 634 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:634
Book nr:31719
Author:MOLANUS, Joannes - Petrus de LOUWE (ed.)
Title:Militia sacra ducum et principum Brabantiae ... adiectae sunt ad huius historiae illustrationem Annotationes M. Petri Louwij Sylvaeducensis
Publisher:Ex off. Plantiniana, apud viduam & Joannem Moretum
Year:(1592)
Description:In-8, [40], 179, [3] pp. Gegraveerde allegorische titel, met een Belgische leeuw in gevecht met twee Moorse soldaten, aan beide zijden een soldaat, bovenaan een gevecht, onderaan het devies 'labore et constantia'. Achterin 2 uitv. genealogische tabellen. Enkele wormgaatjes, deels gerestaureerd, hoekjes van de laatste 2 bladen gerest. 19de eeuwse band in half linnen met bloemmotieven, titelvignet in groen marokijn (klein stukje weg), blauw gespikkelde sneden
Note:Over de Belgische geschiedenis tussen 509 en 1576. Ref. Adams M-1559 ; Belgica typographica, 2146 ; Machiels M-538.
Herkomst: ex libris met motto 'Grypt als 't rypt' van I.M. [= Isaac Meulman]
Price:€140 - €200
First lot Previous lot ... 630 | 631 | 632 | 633 | 634 | 635 | 636 | 637 | 638 ... Next lot Last lot