First lot Previous lot Lot 612 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:612
Book nr:32223
Author:GROTIUS, Hugo
Title:Annales et historiae de rebus Belgicis
Town:Amstelaedami
Publisher:Ex typographejo Joannis Blaeu
Year:1658
Description:In-12, [16], 812, [34] pp. Met drukkersmerk op titelblad. Vol perkament uit de tijd met flapjes, titel in inkt op de rug
Note:Kroniek van de Zuidelijke Nederlanden van 1567 tot 1609, uitgegeven door Hugo de Groot of Grotius (1585-1645), rechtsgeleerde en geschiedschrijver, een jaar na de originele editie in-folio door dezelfde uitgever. Graesse III-163
Price:€80 - €120
Sellingprice:€120
First lot Previous lot ... 608 | 609 | 610 | 611 | 612 | 613 | 614 | 615 | 616 ... Next lot Last lot