First lot Previous lot Lot 594 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:594
Book nr:31400
Author:CAESAR, Gaius Julius
Title:C. Julius Cesars aantekeningen der Gallische, Burgerlyke, Alexandrynsche, Africaansche, en Hispanische oorlogen
Publisher:Nicolaas ten Hoorn
Year:1709
Description:2 vol. kl. in-8, [16], 341, [27] pp, [4], 381, [31] pp, met 2 identieke titelvignetten en 12 (uitv.) kopergrav. Vertaald uit het Latijn door Abraham Bogaert. Weinig bladen met vochtvlekken. Gebonden in vol perkament uit de tijd, rood gespikkelde sneden, titel in inkt op de rug
Note:Herkomst: Buijnsters-Smets
Price:€180 - €240
First lot Previous lot ... 590 | 591 | 592 | 593 | 594 | 595 | 596 | 597 | 598 ... Next lot Last lot