First lot Previous lot Lot 593 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:593
Book nr:32427
Author:BRANDT, Caspar
Title:Historie van het leven des heeren Huig de Groot
Town:Dordrecht en A'dam
Publisher:J. Van Braam en G. Onder de Linden
Year:1727
Description:F░, [22], 456; (6), 454; 74 pp, gegr. titel, 2 titelvignetten, gegr. opdracht, 1 portret (van 2), 1 grav. bt en 3 gr. i.t. Kalfsleder uit de tijd met nerven en goudopdruk op rug (scharnier iets gebroken, hoeken wat gedeukt en gebruikssporen)
Note:Ref. Ter Meulen/ Diermanse 232 and 913 : "L'ouvrage est en grande partie basÚ sur des manuscrits et des lettres manuscrites". The main old source for the Grotius study in first edition
Price:€90 - €140
Sellingprice:€80
First lot Previous lot ... 589 | 590 | 591 | 592 | 593 | 594 | 595 | 596 | 597 ... Next lot Last lot