First lot Previous lot Lot 589 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:589
Book nr:32517
Author:BERGH, L. Ph. C. van den
Title:Oorkondenboek van Holland en Zeeland. 1e afd.: tot het einde v.h. Hollandsche Huis (1299)
Town:Amsterdam - 's-Gravenhage
Publisher:Frederik Muller - Martinus Nijhoff
Year:1866- 1873
Description:2 dln. in 1 vol. in-4, vii, (5), 336, (1); vi, 577 pp, met een groot uitsl. genealogische tabel. Op enkele roestvlekjes na, goed bewaard. Gebonden in 3/4 donkergroen leder, gespikkelde sneden, hoeken gedeukt, titel verguld op de rug
Note:Herkomst: Augustijns Instituut, Eindhoven
Price:€70 - €100
Sellingprice:€100
First lot Previous lot ... 585 | 586 | 587 | 588 | 589 | 590 | 591 | 592 | 593 ... Next lot Last lot