First lot Previous lot Lot 573 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:573
Book nr:31240
Author:BEKKER, Balthasar (1634-1698)
Title:Naakt verhaal van alle de kerkelike handeligen, voorgevallen in den kerkenraad en de classis van Amsterdam, alsmede in de synoden van Noord Holland, tsedert den 31 May 1691 tot den 21 aug. 1692
Publisher:D. van den Dalen
Year:1692
Description:In-4, [xii], 80, 40, 71 pp gesigneerd door de auteur. Ontbreken de laatste 3 bladen (pp. 73-78).
Bijgebonden: Viervoudige beantwoording van beswaarnissen, voorgesteld aan Bekker over sijn boek, genaamd De Betoverde Wereld. A'dam, 1692. 4, xiv, 74, 108, (2) pp, gesig. door de auteur + Onderzoek en antwoord van B. Bekker op 't request door de gedeputeerden der NH Synode tot Edam. A'dam, 1693. Gesign. exemplaar + Onderzoek van de betekeninge der Kometen, by gelegenheid van de gene die in de jaren 1680, 1681 en 1682 geschenen hebben. Met nareden door Bekker. A'dam, Jan tern Hoorn, 1692. 4; vi, 102 pp + Berigt aangaande 't uitvinden der Lengte van Oost en West, voorgegeven van Lieuwe Willem Graaf. 18 pp.
Bijgevoegd: portret auteur in kopergravure (zonder auteur). Perkamentband uit de tijd, titel in inkt op de rug
Note:Van der Linde 50, 49, 53, 3. Ref. Knuttel (Pamfletten) 13851 - 13848 - 13959
Price:€240 - €400
First lot Previous lot ... 569 | 570 | 571 | 572 | 573 | 574 | 575 | 576 | 577 ... Next lot Last lot