First lot Previous lot Lot 564 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:564
Book nr:32453
Author:[SANTJE]
Title:Sint Sebastianus
Description:Santje op perkament (19 x 15.5 cm) van J. Craen met de hand gekleurd omringt door rijk geschilderd bloemwerk (wat verkleurd). Vlaams, 18de eeuw. Ingelijst
Price:€90 - €140
First lot Previous lot ... 560 | 561 | 562 | 563 | 564 | 565 | 566 | 567 | 568 ... Next lot Last lot