First lot Previous lot Lot 541 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:541
Book nr:32541
Author:[DOODSPRENTJES]
Title:Verzameling van 144 doodsprentjes uit eind 19de eeuw met lithografische portretten
Description:Veel van VAN LOO uit Gent. Met veel geestelijken, veel Oost-Vlaamse, enz. Samen in één album
Price:€120 - €180
Sellingprice:€500