First lot Previous lot Lot 492 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:492
Book nr:32194
Author:MONTANUS, Robertus
Title:DiŠtema, sive salubris victus ratio novo-antiqua ... accesit eiusdem nutritio foetus in utero matris... demonstrata
Town:Lovanii
Publisher:typis Everardi De Witte
Year:1637
Description:In-8░, [14]- 333 - [1 bl.] - [3] pp. Drukkersmerk in houtsnede op de titel en hs. ex libris. Titelpagina gedoubleerd. Roestvlekjes. Het eerste deel opgedragen aan bisschop Cornelius Janssenius, bisschop van Ieper. Gebonden in ivoorkleurig perkament, zwart marokijn titelschild op de rug, sluitlinten, vernieuwde schutbladen
Note:Zeldzame eerste editie, slechts 2 ex. in STCV, Krivatsy vermeldt enkele de 2e ed. van 1640.
Opgevat als een werk met 46 vragen en meerdere antwoorden, zoals bijvoorbeeld of bittere smaken gezonder zijn dan zoete, of arm en eenvoudig eten gezonder is dan gevarieerd eten, of zeevissen dan wel riviervissen gezonder zijn, of de foetus door melk of door bloed gevoed wordt
Price:€240 - €300
First lot Previous lot ... 488 | 489 | 490 | 491 | 492 | 493 | 494 | 495 | 496 ... Next lot Last lot