First lot Previous lot Lot 488 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:488
Book nr:31557
Author:HEYMAN, Jacob
Title:Den Antwerpschen leydsman der gesondheyd ofte den schat des menschdoms
Town:Antwerpen/Gent
Publisher:Ph. en P. Gimblet
Year:1796
Description:2 vol. in-8°, 12, 248, 8 pp; 10, 326 pp. Eerste deel mod. band, tweede deel halfled. band begin 19de eeuw.
Bijgevoegd: Nieuwen Almanach der konst-schilders, vernissers, vergulders en marmelaerts (deel 1). Gend, 1777.
Note:Slechts één ex. in STCV (SOB Brugge)
Price:€120 - €180
First lot Previous lot ... 484 | 485 | 486 | 487 | 488 | 489 | 490 | 491 | 492 ... Next lot Last lot