First lot Previous lot Lot 469 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:469
Book nr:31158
Author:VAN OSTAIJEN, Paul
Title:Gedichten
Publisher:De Sikkel
Year:1928
Description:Gr. in-8, 151 pp, ex. 29/500 (tot. opl. 525 ex.). Uitgeverskaft (iets hersteld). Gedeeltelijk 1ste druk. Bijgevoegd: id - Krities proza I en II. Utrecht, zd. 2 vol. gr. in-8, ex. 323/500 en 23/500 (tot. opl. 525 ex.). Linnen banden met goudopdruk en behoud van orig. kaftjes. + ID. - Diergaarde voor kinderen van nu. A'pen, 1932. Kl. 4, 86 pp. Uitg. kaftje (1ste druk) + id. - Self-defense. A'pen, 1933. Kl. in-4, 88 pp. Uitg. kaftje (1ste druk). Samen 5 vol.
Price:€180 - €260
First lot Previous lot ... 465 | 466 | 467 | 468 | 469 | 470 | 471 | 472 | 473 ... Next lot Last lot