First lot Previous lot Lot 462 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:462
Book nr:32382
Author:TIMMERMANS, Felix
Title:Strandzicht
Description:Tekening (175 x 245 mm) in bruine inkt en kleurpotlood, getekend en gemonogr. rechts onder. Ingelijst in verguld lijstje
Note:Ref. Boek Mercatorfonds p. 275 nr. 514.
Bijgevoegd: bewijs van authenticiteit getekend door Tonet Timmermans
Price:€180 - €240
Sellingprice:€360