First lot Previous lot Lot 459 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:459
Book nr:32394
Author:TIMMERMANS, Felix
Title:Pratende vrouwen
Description:Tekening (24.5 x 19 cm) op vergeeld papier, met monogram rechts onder en 'voor Godelieve Simoens van Felix Timmermans. Kortrijk, 16 dec. 1938' onder tekening. Klein scheurtje buiten beeld rechts boven. Ingelijst
Note:Herkomst: Lieve Simoens presenteerde van 1956 tot 1961 het allereerste kleuterprogramma op de jonge Vlaamse televisie. Ze deed pionierswerk. Tante Lieve bedacht, regisseerde en maakte "Klein Klein Kleutertje". Lieve Simoens was de oudere zus van Lutgart Simoens
Price:€80 - €120
Sellingprice:€100
First lot Previous lot ... 455 | 456 | 457 | 458 | 459 | 460 | 461 | 462 | 463 ... Next lot Last lot