First lot Previous lot Lot 456 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:456
Book nr:32387
Author:TIMMERMANS, Felix
Title:Kerstliedeken
Description:Houtsnede (11.5 x 14.5 cm) met de hand gekleurd en getekend in potlood door F. Timmermans, met een tekst eronder, Hollands Van Gelder papier. Uitgegeven door Stols (Maastricht en Brussel). Reeks: Rijmprenten en Planodrukken n 3. Ingelijst in vergulde lijst. Bijgevoegd: zelfde prent in z/w. + 'Torenwachter's Nieuwjaerswensch'. Met houtsnede van F. Timmermans met de hand gekleurd in aquarel. Samen: 3 stuks
Price:€140 - €220
Sellingprice:€140